BLOG TURİZM PAYLAŞIMLARI

Dar Al Eiman Yönetimi Basın Duyurusu - 15 Temmuz 2016

Dar Al Eiman Yönetimi Basın Duyurusu - 15 Temmuz 2016

16 Temmuz 2016

AZIZ TURK KARDEŞLERIM;

Darbe ve İhanet girişiminin başladığı andan itibaren cesurca mücadele eden Türk Milletine, Güvenlik Güçlerine, Türk Hükümetine, Komutanlara, sivil toplum kuruluşlarına ve Türk Milletinin duygularının temsilcisi siz Hac ve Umre Sektörü ailesine saygılarımızı sunarız.

Haksızlık ve zulüm karşısında birlik olunduğunda nelerin başarılacağını bir kez daha yaşamış bulunduk. Bu gurur hepimizin gururudur.

Bu kutlu mücadelenin başladığı ilk dakikalardan itibaren, bizlerin ve tüm coğrafyalardan milyonlarca insanın dualar ile sizlere destek olduğuna şahit olduk. Bu bütünleşme dünyaya örnek teşkil etmiştir ve düşmana korku salmıştır.

Bu bakımdan, 15 Temmuz yalnızca Türkiye’nin değil, Dünya tarihine geçecek, Milli İrade Bayramı’dır.

Dar Al Eiman ailesi ve şahsım adına, bu mücadelede hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türk halkına sabır, yaralılara ise acil şifalar dileriz.

Milli İrade Bayramınız kutlu olsun.

 

Dar Al Eiman Şirketi
Yönetim Kurlu adına
    Enes AMMAR

 

 

عزائنا الاشقاء الأتراك .

نحن نقدم احترامنا لجميع إخواننا في تركيا عامة وفي قطاع الحج و العمرة خاصه 

فمن لحظة بدأ الانقلاب ومشروع خيانة القتال بشجاعة الأمم التركية وقوات الأمن والحكومة التركية، قائد، وممثلين عن مشاعر المنظمات غير الحكومية والأمة التركية .

في وجه الظلم والقسوة عندما وجدنا أن ما تم إنجازه مرة واحدة عاش. هذا الفخر هو فخر لنا جميعا.

من الدقائق الأولى من بداية الجهاد، شهدنا على الصلوات والدعم لكم مع الملايين من الناس من جميع المناطق الجغرافية. وقد أصبح هذا التكامل نموذجا للعالم والأعداء يخشون ترسخت.

في هذا الصدد، 15 يوليو ليس فقط في تركيا، وسوف تذهب في تاريخ العالم، يوم الإرادة الوطنية.

عائلة دار إيمان ونيابة عن نفسي، الله يرحم الشهداء الذين فقدوا حياتهم في هذا الصراع، على مقربة من الشعب التركي والصبر، ونحن نتمنى الشفاء العاجل للجرحى.

شركة دار الإيمان
باسم الإدارة
أنس عمار